Nasz zespół

Zespół Centrum Lascada tworzą niesamowici ludzie.

Sylwia Sikora

Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na wydziale Chemii. Obecnie studentka kosmetologii ze specjalnością kosmetologia estetyczna w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu. Z Centrum Lascada związana od 2019 roku. Specjalizuje się w zabiegach odmładzających i ujędrniających ciało, ginekologii estetycznej oraz zabiegach laserowych.

Artur Gostyński

Magister fizjoterapii, absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Uczestnik szkoleń zawodowych z terapii manualnej, terapii tkanek miękkich, suchego igłowania czy kinesiotapingu. W swojej pracy głównie skupia się na rehabilitacji ortopedycznej, urazowej oraz sportowej. Z Centrum Lascada związany od 2016 roku. Laureat rankingu Głosu Wielkopolskiego "15 najlepszych fizjoterapeutów w Poznaniu w 2020 roku", wyróżniony przez portal znanylekarz.pl Certyfikatem Jakości.

Piotr Skowera

Magister fizjoterapii, dyplomowany terapeuta manualny. Wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami i ich różnorodnymi dolegliwościami. Specjalizuje się przede wszystkim w leczeniu bólu różnego pochodzenia, zarówno przeciążeniowego jak i urazowego. Ponadto zajmuje się pracą z wadami postawy oraz wspomagająca praca z sportowcami. Wykorzystuje głównie techniki terapii manualnej, różne techniki pracy z tkankami manualnymi oraz igłoterapię.